Príležitosti pre študentov

Sme radi, že vám môžeme ponúknuť jedinečnú príležitosť prehĺbiť si kariéru a rozšíriť svoje znalosti v oblasti kvantovej fyziky. Prijímame prihlášky na postdoktorandské výskumné pozície na našom oddelení kvantovej fyziky.

Ako postdoktorand v Bratislave budete mať prístup k najmodernejším výskumným zariadeniam, vynikajúcej akademickej komunite a výnimočnému mentorskému programu.

Okrem podieľaní sa na prelomovom výskume budete mať možnosť zúčastňovať sa konferencií, workshopov a seminárov a spolupracovať s vedcami z celého sveta. Náš postdoktorandský program je navrhnutý tak, aby vám poskytol zručnosti a skúsenosti potrebné na to, aby ste vynikli vo svojej následnej kariére – či už plánujete kariéru v akademickej sfére alebo v priemysle.

Aktivita projektu eduQUTE Vám umožní byť súčasťou školiaceho centra, kde môžete zdieľať svoje vedomosti a pomôcť nám vytvoriť doktorandskú školu.

Nepremeškajte túto výnimočnú príležitosť obohatiť svoju kariéru a ovplyvniť kvantovú fyziku dlhotrvajúcim spôsobom.

Prihláste sa teraz a pripojte sa k postdoktorandskému programu. Spravte prvý krok na ceste stať sa lídrom v oblasti kvantovej fyziky!